Econet.cz

Druhá výzva podnikového vzdělávání zaměstnanců je konečně otevřena

18.3.2019

Jaké aktivity můžete v rámci Podnikového vzdělávání zaměstnanců II (OPZ výzva 097) podpořit?

V pátek 15. 3. 2019 byl zahájen příjem žádostí o podporu v rámci Operačního programu Zaměstnanost (OPZ) do výzvy č. 097 Podnikové vzdělávání zaměstnanců II.

Příjem žádostí: 15. 3. 2019 – 15. 5. 2019

V rámci výzvy 097 lze získat podporu na Obecné IT, Měkké a manažerské dovednosti, Jazykové vzdělávání, Specializované IT, Účetní, ekonomické a právní kurzy, Technické a jiné odborné vzdělávání, Interní vzdělávání.

Důležité informace o této výzvě naleznete zde.

 

Věděli jste, že v rámci výzvy OPZ č. 097 můžete podpořit také implementaci ERP systému?

Pokud ve vaší firmě plánujete zavedení nového informačního systému (ERP), je pro vás výzva 097 vhodnou dotační příležitostí. V rámci této výzvy totiž můžete získat podporu na zaškolení svých zaměstnanců v práci s novým ERP. Takovéto školení je vhodné především pro podniky, které mají možnost školit početnější skupinu zaměstnanců.

Kontaktujte nás a my vám dle jednoduchého nástroje poradíme, kolik školení organizace vašeho typu vyžaduje a především vám vypočítáme, kolik vás školení bude stát a jak vysokou podporu na něj od EU získáte.

 

V případě zájmu vám rádi pomůžeme s návrhem vzdělávacího programu přesně na míru vaší společnosti a se zpracováním žádosti o podporu.

Rychlé kontakty

© 2016 econet