Econet.cz

Otevřené výzvy v OP PIK – jaro 2019

4. 3. 2019

Do jakých programů OP PIK je možné na jaře 2019 podávat žádosti o podporu?

Plánujete rozvoj vašeho podnikání s přispěním evropských dotací, ale nevíte, jak na to? Nabízíme vám přehled otevřených výzev v rámci Operačního programu Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost (OP PIK), do kterých můžete aktuálně podávat žádosti o podporu.

Program

  Číslo výzvy  

  Zahájení příjmu
žádostí

  Ukončení příjmu
žádostí

  Úspory energie

IV

2. 7. 2018  

29. 4. 2019  

  ICTss - CSS

IV

 28. 8. 2018  

28. 5. 2019  

  Školicí střediska  

III

15. 8. 2018  

30. 5. 2019  

  ICTss - DC

IV

31. 8. 2018  

31. 5. 2019  

  Marketing

IV

1. 3. 2019  

31. 5. 2019  

  Technologie

IX

11. 3. 2019  

13. 6. 2019  

 

Úspory energie – výzva IV

Cílem programu Úspory energie je podpora snížení energetické náročnosti podniků, a to prostřednictvím podpory opatření přispívající k úspoře konečné spotřeby energie. Do této výzvy mohou podávat žádosti podniky všech velikostí.

Bližší informace k této výzvě naleznete zde.


ICT a sdílené služby – výzva IV – aktivita Zřizování a provoz center sdílených služeb

Cílem programu ICT a sdílené služby je podpora nabídky nových informačních systémů, ICT řešení, vysoce sofistikovaných ICT nástrojů, cloudových řešení apod. V rámci této výzvy je možné získat podporu pro zřízení a provoz centra sdílených služeb v různých oblastech podnikání. Tato výzva je vhodná pro podniky všech velikostí.

Bližší informace k této výzvě naleznete zde.


Školicí střediska – výzva III

Cílem programu Školicí střediska je podpora vzdělávání a rozvoje lidských zdrojů v podnikatelském sektoru. Podporu pro školení svých zaměstnanců mohou získat malé a střední podniky.

Bližší informace k této výzvě naleznete zde.


ICT a sdílené služby – výzva IV – aktivita Budování a modernizace datových center

Cílem programu ICT a sdílené služby je podpora nabídky nových informačních systémů, ICT řešení, vysoce sofistikovaných ICT nástrojů, cloudových řešení apod. V rámci této výzvy je možné získat finanční podporu pro vybudování a modernizaci datového centra (s cílem snížit provozní náklady, zvýšit efektivitu a kvalitu služeb). Tato výzva je vhodná pro podniky všech velikostí.

Bližší informace k této výzvě naleznete zde.


Marketing – výzva IV

Cílem programu Marketing je podpora expanze podniků na zahraniční trhy. V rámci tohoto programu je možné získat podporu pro účast na zahraničních výstavách a veletrzích. O podporu mohou žádat malé a střední podniky.

Bližší informace k této výzvě naleznete zde.


Technologie – výzva IX

Cílem programu Technologie je podpora růstu a posilování konkurenceschopnosti podniků prostřednictvím digitální transformace. V rámci tohoto programu mohou získat podporu malé a střední podniky.

Bližší informace k této výzvě naleznete zde.

 

Máte zájem realizovat projekt v některém z výše uvedených programů? Anebo máte zájem o podporu v jiné než výše uvedené oblasti? Kontaktujte nás a my vám pomůžeme nalézt vhodný program podpory pro vaše podnikání.

Rychlé kontakty

© 2016 econet