Econet.cz

Podpora podnikového vzdělávání zaměstnanců pro IT firmy

23.4.2019

Jste IT firmou, která chce podat žádost o podporu v rámci výzvy OPZ 97, ale obáváte se věcného hodnocení? Máme pro Vás řešení!

Jednou z výrazných změn navazující výzvy OPZ 97 pro podporu podnikového vzdělávání zaměstnanců oproti původní výzvě OPZ 43 jsou kritéria věcného hodnocení. Nově je mezi kritéria účelnosti zařazeno kritérium hodnotící průměrné náklady na jednoho účastníka. A právě v tomto kritériu dochází k určitému znevýhodnění menších IT firem. Náklady na školení aktivit v oblasti IT, především pak Specializované IT, jsou výrazně vyšší, a proto mají IT projekty ve výše uvedeném kritériu vyšší náklady na jednoho účastníka než je tomu v případě realizace aktivit ostatních. S vyššími náklady na jednoho zaměstnance je pak spojeno získání nižšího počtu bodů v rámci hodnotícího procesu.

Jste jednou z IT firem, a to především malé či střední velikosti, která by ráda realizovala projekt v rámci výzvy OPZ 97, avšak nemůžete dosáhnout vysokého bodového zisku v rámci věcného hodnocení? Kontaktujte nás. My Vám poradíme, jakým způsobem vytvořit takový projekt, abyste se věcného hodnocení nemuseli obávat.

Rychlé kontakty

© 2016 econet