O nás 

Zajišťujeme nezávislé, profesionální a zodpovědné grantové poradenství. Naším cílem není pouze získání dotace, ale následná vzájemná průběžná spolupráce při realizaci strategických změn, která vede k úspěšnému dokončení projektu. Jedině tak jsou pak výsledkem dlouhodobě prosperující klienti. Mezi naše klienty patří jak malé, střední a velké podniky, tak nadnárodní korporací, ale i neziskové organizace, vládní instituce, univerzity a různorodá uskupení subjektů.


V České republice působíme od roku 2004 a specializujeme se především na inovativní, edukativní a ICT projekty. Jsme rovněž součástí mezinárodního týmu – španělské společnosti s více než 25 letou historií, a proto působíme ve většině zemí Evropské unie. Náš tým se skládá z 9 národností ve 14 zemích a hovoříme 12 jazyky jako svými mateřskými. Umíme zprostředkovat poradenství nejen pro projekty národního charakteru, ale i projekty mezinárodní spolupráce.

Naše principy

 • Partnerství
  Naším cílem je spolupracovat s vámi na bázi pevného partnerství. Služby poskytujeme nejen externě, ale rovněž posíláme naše experty přímo do vašich firem, abychom poznali prostředí a identifikovali veškeré dotační příležitosti již v počátku.
 • Znalosti
  Každoročně se v zemích Evropské unie objevuje více než 20 000 dotačních příležitostí. Je nemyslitelné, aby bylo v interních silách běžné společnosti se v nich orientovat a využívat je. Pravidelně aktualizujeme databáze obsahující tisíce dotačních možností a disponujeme odborníky, kteří se v dané problematice výborně orientují. Známe požadavky odborných hodnotitelů i administrativní nároky poskytovatelů dotace. Naše zkušenosti a znalosti jsou tím nejcennějším, co vám můžeme nabídnout.
 • Kreativita
  Každá společnost má mnoho ambiciózních plánů a vizí do budoucna. My jsme tu proto, abychom vám navrhli takový způsob realizace vašich investic, který dokáže splnit přísné podmínky poskytnutí dotace, a zajistit tak spolufinancování z veřejných zdrojů. Jsme schopni převézt plány a cíle do „řeči“ úředníků a hodnotitelů projektů.
 • Iniciativa
  Nechte nápady a návrhy projektového záměru na nás. Je pro nás výzvou hledat ve vaší společnosti další příležitosti, které by bylo možné spolufinancovat z veřejných prostředků. Skrze naši rozsáhlou mezinárodní síť expertů vedeme každodenní dialog s relevantními orgány EU, národních vlád i poskytovatelů dotací. Umíme tak ověřit to, co ještě nebylo vyzkoušeno, najít cestu pro nové podněty a jako první vás informovat o nových možnostech.