Novinky v účetnictví a daních v roce 2021

Anotace školení:

Seminář o novinkách v daních a účetnictví v platnosti od 1.1. 2021 zahrnující např. oblast DPH, daní z příjmů nebo změny daňového řádu a dalších zákonů.

Termíny školení:

14. 4. 2021 (5 hod) a 12. 5. 2021 (5 hod)

Cíl školení:

Seminář je určen pro všechny, kteří se chtějí seznámit s novinkami v daních a účetnictví v platnosti od 1.1.2021 a připravovanými pro rok 2021. Zúčastněným pomůže lépe se zorientovat v uličkách a zákoutích často se měnících daňových legislativ v perspektivě nejnovějších změn pod vedením zkušené daňové poradkyně a školitelky v jedné osobě. Zahrnuje všechny nejčastější druhy daní dle rozpisu níže.

Obsah školení:

·     Změny v Zákoně o daních z příjmů – připravovaná novela pro rok 2021, očekávané změny (zrušení superhrubé mzdy, zpětné uplatnění daňové ztráty, změny v osvobození příjmů, změny v odpisech a další změny podle legislativního vývoje)

·       Změny v Zákoně o DPH – připravovaná novela pro rok 2021, očekávané změny a také změny přijaté v průběhu roku 2020 (například změny sazeb, implementace směrnic EU např. pro osvobozené dodání zboží do jiného členského státu EU, pro dodání zboží v řetězci nebo pro režim skladu, změna v uplatňování režimu osvobození nájmu nemovitých věcí a další změny podle legislativního vývoje)

·       Změny v daňovém řádu – hlavně v uplatňování plných mocí již od 1.1.2021 a další změny

·      Změny v dalších zákonech – důležité změny pro podnikatele v souvislosti se zdravotním a sociálním pojištěním, případně v dalších zákonech dle aktuální situace (zrušení daně z nabytí nemovitých věcí, drobná změna v silniční dani)

Cena:

1 200 Kč bez DPH /osoba/kurz

V ceně zahrnuto:

·        Studijní materiály

·       Audiozáznam z webináře, dokumentace k obsahu vzdělávacího kurzu, prezenční listina a osvědčení o absolvování kurzu (v souladu s požadavky OPZ projektu)

Registrace na webinář

Registrace na webinář probíhá zde:

registrace duben 2021 zde,

registrace květen 2021 zde,

nebo nás kontaktujte.

Po registraci Vám zašleme další informace o organizaci kurzu.

Organizace webináře:

Lektorka: Ing. Miroslava Kroftová

Vzdělání

·      VUT Brno, Elektrotechnická fakulta Brno, obor Elektronické počítače

·     Rekvalifikační kurz podvojného účetnictví, zkouška na daňového poradce

Praxe lektora

·    Od roku 2001 lektorská činnost v oboru účetnictví a daní pro úřad práce v Přerově a Olomouci (rekvalifikační kurzy)

·   Od roku 2010 lektorská činnost v Praze

 Odborná praxe

·         Daňová a účetní poradkyně – vedení účetnictví, daňové evidence a mezd pro menší firmy a fyzické osoby, daňové poradenství pro široké spektrum subjektů

·         Daňová a účetní kancelář KODAP City s.r.o. – jednatelka a daňová poradkyně

 

Organizaci kurzu zajišťuje Ing. Helena Kordová, helena.kordova@econetof.cz, +420 734 654 404