Google Workspace

Anotace kurzu:

Google poskytuje obrovskou škálu služeb. Během kurzu společně krok za krokem projdeme jednotlivé aplikace pro komunikaci. Seznámíme se s Gmailem, s Google Kontakty a dalšími službami pro komunikaci (Meet, Chat).  Obšírněji se seznámíme s vyhledávačem Google Chrome, kde si ukážeme jeho aplikace a rozšíření. V další části kurzu společně prozkoumáme Google Disk a jeho využití pro tvorbu obsahu a spolupráci na dálku. V závěru kurzu nás čeká bezpečností minimum. Jedná se o soubor rad, jak se v online světě bezpečně pohybovat.


Termíny kurzu:

3. 5. 2022 (5 hodin – jednodenní kurz)


Cíl kurzu:

Kurz Google Workspace je přímo zaměřen na produkty společnosti Google spadající pod Google Workspace, se kterými se naučíte efektivně pracovat tak, že už nic jiného nebudete chtít používat.


Obsah kurzu:

Kurz pro všechny, kteří začínají se službou Google Workspace (G Suite) a chtějí se naučit plně využít všech možností, které tato platforma nabízí.

·         Základní principy Google Workspace / G Suite

·         Komunikace (Gmail, kontakty Google, Meet a Chat, Google Groups)

·         Disk Google – Dokumenty, Tabulky, Prezentace, Weby, Formuláře, Sdílené disky

·         Kalendář Google a Úkoly Google

·         Google Chrome

·         Bezpečnostní minimum


Cena:

1 500 Kč bez DPH /osoba/kurz


V ceně zahrnuto:

·         Studijní materiály

·         Audiozáznam z kurzu, dokumentace k obsahu vzdělávacího kurzu, prezenční listina a osvědčení o absolvování kurzu (v souladu s požadavky OPZ projektu)


Registrace na kurz:

Registrujte se zde či nás kontaktujte.

Po registraci Vám zašleme další informace o organizaci kurzu.


Organizace kurzu:

Lektorka: Markéta Ubíková

Markéta Ubíková je digitální koučka a Google Certificated Trainer pro oblast Google Workspace a Technology & Tools. V MeetCloudu pomáhá lidem naučit se spokojeně žít a pracovat v Google prostředí. Je autorkou projektu Smart žena jehož prostřednictvím pomáhá ženám orientovat se v online a digitálním světě. 


Organizaci kurzu zajišťuje Ing. Helena Kordová, helena.kordova@econetof.cz, +420 734 654 404