Jak a proč pracovat se svou energií

Anotace kurzu:

Akční workshop s Martinou Wojtylovou Opava pro ty, kteří cítí, že jim energie pomalu dochází, a potřebují se naučit, jak se svými zdroji energie zacházet a dosáhnout tzv. energetické rovnováhy…
 
Termín kurzu:

5 hodin – jednodenní kurz
  
Cíl kurzu:

Energie je vše. Když ji máme, vše nám jde hladce a překážky, které nám život klade do cesty, dokážeme s lehkostí překonat. Co se ale děje, když nám energie chybí?
Jak se ze zamotaného kruhu nedostatku energie a návazných nezdarů vymotat? Prvním krokem k práci je vlastní uvědomění. Kolik energie mám? Co mi ji nejčastěji
bere? Co mi energii dodává? V rámci našeho společného workshopu se zaměříme na 4 základní kroky k energetické rovnováze: Čištění, Ochrana, Spoření a Příjem.

 
Obsah kurzu: 

  • Jak si svou energii měřit a proč
  • Mentální hygiena – jako návyk energetického čištění
  • Vědomá ochrana naší energie pro každý den
  • Šetření energie díky automatizaci a systému
  • Příjem energie – dle našeho energetického typu

 
Cena:

2 000 Kč bez DPH /osoba/kurz
 

V ceně zahrnuto:

·      Studijní materiály

·      Audiozáznam z kurzu, dokumentace k obsahu vzdělávacího kurzu, prezenční listina a osvědčení o absolvování kurzu (v souladu s požadavky OPZ projektu) 

 

Registrace na kurz:

Registrujte se zde, či nás, prosím, kontaktujte.

Po registraci Vám zašleme další informace o organizaci kurzu.


Organizace školení:

Lektorka: Martina W. Opava

Lektorka Martina W. Opava vystudovala sociologii, business a marketing na zahraničních vysokých školách. Od roku 2013 je koučkou ICF. Působí jako osobní a korporátní wellbeing kouč, soft skills trainer a motivační trainer. Je spoluzakladatelkou Nadačního fondu LA VIDA LOCA, spoluautorkou knihy ‘One’ – Your Wellness Guide To Body, Mind & Soul (Amazon Best-seller) a zakladatelkou Women´s Energy programu. V roce 2019 byla nominována na Ženu roku 2019 za charitativní činnost.


Organizaci kurzu zajišťuje Ing. Helena Kordová, helena.kordova@econetof.cz, +420 734 654 404