Jak posílit své sebevědomí

Anotace kurzu:

Kurz je zaměřený na rozvoj osobnosti a mezilidskou komunikaci. Je vedený Martinou W. Opava, koučkou s mnoholetými zkušenostmi ze studií a praxe v USA s velmi pozitivním a na úspěch zaměřeným přístupem k životu a ke školení samotnému.

 

Rozsah kurzu:

5 hodin, jednodenní kurz

 

 

 

Cíl kurzu:

V dnešním světě je sebeprezentace jednou z dovedností, kterou není možné opomíjet. Čekat, až nás někdo objeví, až si nás nebo naší myšlenky někdo všimne, znamená předem prohraný boj. Ozvat se ve správnou chvíli, umět formulovat své myšlenky, naučit se používat svůj hlas a řeč těla, to vše nám může pomoci k úspěšné sebeprezentaci. Bez základního kamene, sebevědomí, to ale nepůjde. Zdravé sebevědomí vede ke kvalitnějším vztahům a zdravějšímu životu. Stojí za to, si jej vybudovat.

 

Obsah kurzu:

  • Co je sebevědomí, proč nám chybí a co vše sebevědomí v životě ovlivňuje.
  • Sebevědomí a jeho dvě roviny.
  • Body & mind trénink sebevědomí.
  • Jak prosadit sebe a své nápady mezi ostatními – správná argumentace, formulace a udržení myšlenky.
  • Jak působíme na ostatní a jak s tím pracovat. Jak používat svůj hlas a řeč těla k úspěšné sebeprezentaci.

 

Cena:

2 000 Kč bez DPH/osoba/kurz

 

V ceně zahrnuto:

  • Studijní materiály
  • Audiozáznam z kurzu, dokumentace k obsahu vzdělávacího kurzu, prezenční listina a osvědčení o absolvování kurzu (v souladu s požadavky OPZ projektu) 

 

Registrace na kurz:

Prosím, kontaktujte nás na níže uvedeném e-mailu.

Po registraci Vám zašleme další informace o organizaci kurzu.

Organizace kurzu:

Lektorka: Martina W. Opava

Lektorka Martina W. Opava vystudovala sociologii, business a marketing na zahraničních vysokých školách. Od roku 2013 je koučkou ICF. Působí jako osobní a korporátní wellbeing kouč, soft skills trainer a motivační trainer. Je spoluzakladatelkou Nadačního fondu LA VIDA LOCA, spoluautorkou knihy ‘One’ – Your Wellness Guide To Body, Mind & Soul (Amazon Best-seller). Je zakladatelkou Women´s Energy programu. V roce 2019 byla nominována na Ženu roku 2019 za charitativní činnost.

Organizaci kurzu zajišťuje Ing. Helena Kordová, helena.kordova@econetof.cz, +420 734 654 404