Měkké a manažerské dovednosti – balíček 5hodinových kurzů

Název školení:

Balíček kurzů z oblasti měkkých a manažerských dovedností:

 • Energetická typologie
 • Life management = Time management
 • Jak posílit své sebevědomí
 • Women’s Energy – webinář pro ženy

 

Anotace školení:

Kurzy zaměřené na rozvoj osobnosti a mezilidskou komunikaci. Vede je Martina W. Opava, koučka s mnoholetými zkušenostmi ze studií a praxe v USA s velmi pozitivním a na úspěch zaměřeným přístupem k životu a ke školení samotnému.

 

Termíny školení:

5hod, jednodenní školení (každý kurz)

 

Cíl školení:

Níže uvedené webináře zahrnují rozvoj a práci s vlastní osobností, co se týče smýšlení a prezentování sám sebe, práci s energií a časem a porozumění energii a osobnosti ostatních lidí, se kterými se setkáte. Absolvování webinářů pomůže ve všech aspektech osobního a pracovního života, ať už pro řešení složitých situací, nebo každodenní zvládání stresu a celkový pocit štěstí a naplnění ze všech aktivit.

 

Obsah školení:

Energetická typologie

Znalost energetické typologie nám umožní žít ve větší rovnováze. Učí nás, jak naší energii efektivně chránit, jak ji konkrétně doplňovat u sebe i svých nejbližších. Typologie nám také odpoví na otázky všedních dní „Proč se někdo chová, tak jak se chová?“ a „Jak se ubránit negativní energii všude okolo nás?“ Doporučujeme všem, kteří se chtějí naučit se svou energií účinně pracovat.

Life management = Time management

Čas je nejcennější veličina. Kvalita našeho života závisí na naší schopnosti řídit svůj čas. Mantra západního světa „Nemám čas“ se konečně po desetiletích obrací a s novou generací přichází nová „Umím si udělat čas.“ Na tomto webináři se naučíte, co nejčastěji bere čas, jak si svůj čas chránit, jak správně plánovat pro dlouhodobé zdraví a životní harmonii.

Jak posílit své sebevědomí

V dnešním světě je sebe prezentace jednou z dovedností, kterou není možné opomíjet. Čekat, až nás někdo objeví, až si nás nebo naší myšlenky někdo všimne, znamená předem prohraný boj. Ozvat se ve správnou chvíli, umět formulovat své myšlenky, naučit se používat svůj hlas a řeč těla, to vše nám může pomoci k úspěšné sebe prezentaci. Bez základního kamene – sebevědomí, to ale nepůjde. Zdravé sebevědomí vede ke kvalitnějším vztahům a zdravějšímu životu. Stojí za to, si je vybudovat.

Women’s Energy – webinář pro ženy

Ač se ženám otevřely příležitosti, o kterých se nám před 100lety ani nezdálo, neznamená to ve všech směrech pouze pozitivní změnu. Multitasking a ohromný výdej energie pro zvládání všech svých životních rolí často vede k fyzickému i mentálnímu vyhoření. Jediným způsobem, jak tomuto stavu předejít, je prevence. Uvědomění si svých vlastních potřeb, pojmenování každodenních úniků energie, popsání cesty, kterou chceme v životě jít, to jsou jen ukázky nástrojů, které se v kurzu naučíte. 

 

Cena:

2 000 Kč bez DPH/osoba/kurz

 

V ceně zahrnuto:

 • Studijní materiály
 • Audiozáznam z webináře, dokumentace k obsahu vzdělávacího kurzu, prezenční listina a osvědčení o absolvování kurzu (v souladu s požadavky OPZ projektu)

 

Registrace na webináře:

Kontaktujte nás, prosím, na níže uvedeném e-mailu.

Po registraci Vám zašleme další informace o organizaci kurzu.

 

Organizace webinářů:

Lektorka: Martina W. Opava

 • Osobní a korporátní wellbeing kouč
 • Soft skills trainer, motivační speaker
 • Spoluautorka knihy ‘One’ – Your Wellness Guide To Body, Mind & Soul (Amazon Best-seller
 • Zakladatelka Women’s Energy program
 • Nominována na Ženu roku 2019 za charitativní činnost

 

 Organizaci kurzu zajišťuje Ing. Helena Kordová, helena.kordova@econetof.cz, +420 734 654 404