Na informace chytře

Anotace školení:

Kurz je zaměřený na efektivní získávání informací za použití automatických služeb a nástrojů, jejich ukládání, archivaci a obecný přístup k informaci tak, aby docházelo k co nejpřesnějšímu rozhodování založenému na kompletních informacích o problému.

 

 

Termíny školení:

Bude upřesněno – 5hodinové školení

 

Cíl školení:

Kurz je ve svém jádru zaměřen na efektivnější práci s daty v internetovém prostředí. Cílem je využívat dostupných prostředků pro komunikaci, vyhledávání a ukládání informací a každodenní administrativní úkony. Kurz Na informace chytře je zaměřen na volně dostupné méně používané možnosti hledání informací.

 

Obsah školení:

Během tohoto kurzu se naučíte pokročilé techniky vyhledávání na internetu a poznáte netradiční zdroje informací. Naučíte se používat omnibox a vyhledávací operátory. Naučíte se hledat pomocí obrázků a hlasem. Dozvíte se o službě, která umí informace vyhledávat za vás a posílat pravidelné reporty. Naučíte se s informacemi pracovat, třídit a vytvořit svůj osobní “digitální archiv”. Také se naučíte základy kritického myšlení a získáte tipy k dalšímu vzdělávání v této oblasti.

 

Cena:

1 500 Kč bez DPH /osoba/kurz

 

V ceně zahrnuto:

·       Studijní materiály

·        Audiozáznam z webináře, dokumentace k obsahu vzdělávacího kurzu, prezenční listina a osvědčení o absolvování kurzu (v souladu s požadavky OPZ projektu)

 

Organizace webinářů:

Lektorka: Markéta Ubíková

Markéta Ubíková je digitální koučka a Google Certificated Trainer pro oblast Google Workspace. Prostřednictvím projektu Smart žena pomáhá (nejen) ženám orientovat se v online a digitálním světě. V MeetCloud pomáhá lidem naučit se spokojeně žít a pracovat v Google světě.

 

Organizaci kurzu zajišťuje Ing. Helena Kordová, helena.kordova@econetof.cz, +420 734 654 404