Pokročilá efektivní firemní komunikace

Název kurzu:

Pokročilá efektivní firemní komunikace

 

Anotace kurzu:

V kurzu účastník nahlédne, jak budovat v teamu efektivní komunikaci a jakým způsobem se bránit proti komunikační havárii, případně, jakým způsobem zaseknutou komunikaci uvolnit.

 

Termín kurzu:

23. září 2022 – 6 hodin – jednodenní kurz

 

Cíl kurzu:

Je lepší hladového naučit chytat ryby, než mu dát lososa k večeři. Jinými slovy, jediný skvělý komunikátor ve společnosti nezaručí, že lidé v teamu budou rozumět jeden druhému.

Cílem kurzu je ukázat účastníkovi možnosti, jakým způsobem šířit dobré komunikační návyky v jeho okolí a ukázat balíček první pomoci v případě, kdy se komunikace zhoršuje, případně se dostane na mrtvý bod.

Kurz je určen všem, kteří komunikují s okolím a záleží jim na tom, a uvědomují si, že nestačí být jediný dobrý komunikátor, ale být součástí „kmene, který hovoří stejnou řečí“.

 

Obsah kurzu:

    Delegování a motivace z pohledu komunikace

    Nástroje úspěšného delegování a motivace (porada/rozhovor/KPI/projektové řízení, …)

    Základní náhled na koučing

   Techniky sebezáchovy komunikátora (od pocitu nepostradatelnosti k vyhoření)

   Rozuzlení gordického uzlu – mediace a mediátor

 

Cena kurzu:

1 000 Kč bez DPH /osoba

 

V ceně zahrnuto:

·         Studijní materiály

·         Audiozáznam z kurzu, dokumentace k obsahu vzdělávacího kurzu, prezenční listina a osvědčení o absolvování kurzu (v souladu s požadavky OPZ projektu)

 

Registrace na kurz:

Registrace na kurz probíhá zde, nebo nás kontaktujte.

Po registraci Vám zašleme další informace o organizaci kurzu.

 

Organizace kurzu:

Lektor: Ing. Libor Smital, Comsell.CZ s.r.o.

Ing. Libor Smital je majitelem společnosti Comsell.CZ a odborníkem v oblasti procesního poradenství, digitalizace procesů, ISC, projektového řízení či ESD poradenství. Působí zároveň i jako mediátor a kouč. Má za sebou působení ve společnostech Honeywell, LG Philips Displays a Mora. Mezi spokojené zákazníky jeho společnost počítá mnoho známých podnikových klientů z řad výrobních a automotive podniků či infrastruktury (Česká Zbrojovka, Siemens, Podravka, Tatra, Zetor, Zlín Precision a další).

 

Organizaci kurzu zajišťuje Ing. Helena Kordová, helena.kordova@econetof.cz, +420 734 654 404