Projektové řízení bez balastu

Anotace kurzu:

V kurzu se účastník dozví, proč pouze čtrnáct procent projektů končí úspěchem. Naučí se postupovat prakticky tak, aby jeho projekty končily mnohem lépe. To vše bez balastu nadbytečné teorie a s využitím případových studií z praxe.

Termín kurzu:

16hodin, třídenní školení 

 

Cíl kurzu:

 

Cílem školení je, aby účastník dokázal posoudit co je a co není projekt. Absolvent kurzu bude schopen nastavit správné cíle projektu tak, aby byly realizovatelné. Dokáže sestavit vhodný projektový tým, naučí se používat techniky řízení projektu a bude připraven jako projektový vedoucí na reálné situace, kdy bude čelit krizovým situacím v životních fázích projektu.

Kurz je určen jak těm, kteří přichází do situace, kdy budou řídit svůj první projekt, tak těm, kteří mají zkušenosti s řízením projektů, a chtějí projekty vést efektivněji. Schopnost řídit projekt je nezbytnou výbavou každého vedoucího od liniových až po top manažery.

Obsah školení je vhodný i pro všechny členy projektových teamů (nevedoucí), protože budou lépe chápat přínosy činností, na kterých se podílejí, a s vedoucími projektů budou mluvit „stejnou řečí“.

Obsah kurzu:

  • Co je projekt a proč se musí řídit.
  • SMART cíle – jak otestovat, zda má projekt naději na úspěch už při definici cíle.
  • Typické havárie projektů.
  • Role vedoucího projektu a členů teamu.
  • Jak postavit dobrý projektový team.
  • Jak zraje a mění se projektový team a jak se s tím musí vypořádat vedoucí.
  • Nástroje řízení projektů.
  • Průvodce životním cyklem projektu, tipy, triky a případové studie.

 

Cena:

3 000 Kč bez DPH /osoba / kurz

V ceně zahrnuto:

  • Studijní materiály.
  • Audiozáznam z kurzu, dokumentace k obsahu vzdělávacího kurzu, prezenční listina a osvědčení o absolvování kurzu (v souladu s požadavky OPZ projektu).

 

Registrace na školení:

Kontaktujte nás, prosím, na níže uvedeném e-mailu.

Po registraci Vám zašleme další informace o organizaci kurzu.

Organizace kurzu:

Lektor: Ing. Libor Smital, Comsell.CZ s.r.o.

Ing. Libor Smital je majitelem společnosti Comsell.CZ a odborníkem v oblasti procesního poradenství, digitalizace procesů, ISC, projektového řízení či ESD poradenství. Působí zároveň i jako mediátor a kouč. Má za sebou působení ve společnostech Honeywell, LG Philips Displays a Mora. Mezi spokojené zákazníky jeho společnost počítá mnoho známých podnikových klientů z řad výrobních a automotive podniků či infrastruktury (Česká Zbrojovka, Siemens, Podravka, Tatra, Zetor, Zlín Precision a další).

 

Organizaci kurzu zajišťuje Ing. Helena Kordová, helena.kordova@econetof.cz, +420 734 654 404