Projektové řízení bez balastu

Anotace kurzu:

V kurzu se účastník dozví, proč pouze čtrnáct procent projektů končí úspěchem, a naučí se postupovat prakticky tak, aby jeho projekty končily mnohem lépe. To vše bez balastu nadbytečné teorie a s využitím případových studií z praxe.

Termín kurzu:

Bude upřesněno – 16hodin, třídenní školení 

 

Cíl kurzu:

 

Cílem školení je, aby účastník dokázal posoudit, co je a co není projekt. Absolvent kurzu bude schopen nastavit správné cíle projektu (tj. aby byl realizovatelný), dokáže sestavit vhodný projektový team, naučí se používat techniky řízení projektu a bude připraven jako projektový vedoucí i na reálné situace, kdy bude čelit krizovým situacím v životní fázi projektu.

Kurz je určen jak těm, kteří přichází do situace, kdy budou řídit svůj první projekt, tak těm, kteří mají zkušenosti s řízením projektů, a chtějí projekty vést efektivněji. Schopnost řídit projekt je nezbytnou výbavou každého vedoucího od liniových až po top manažery.

Obsah školení je vhodný i pro všechny členy projektových teamů (nevedoucí), protože budou lépe chápat přínosy činností, na kterých se podílejí a s vedoucími projektů budou mluvit „stejnou řečí“.

Obsah kurzu:

·         Co je projekt a proč se musí řídit.

·         SMART cíle – jak otestovat, zda má projekt naději na úspěch už při definici cíle.

·         Typické havárie projektů.

·         Role vedoucího projektu a členů teamu.

·         Jak postavit dobrý projektový team.

·         Jak zraje a mění se projektový team a jak se s tím musí vypořádat vedoucí.

·         Nástroje řízení projektů.

·         Průvodce životním cyklem projektu, tipy, triky a případové studie.

Cena:

3 000 Kč bez DPH /osoba

V ceně zahrnuto:

·         Studijní materiály.

·         Audiozáznam z kurzu, dokumentace k obsahu vzdělávacího kurzu, prezenční listina a osvědčení o absolvování kurzu (v souladu s požadavky OPZ projektu).


Registrace na školení:

Pro registraci na školení nás, prosím, kontaktujte či se registrujte zde 

Po registraci Vám zašleme další informace o organizaci kurzu.


Organizace kurzu:

Lektor: Ing. Libor Smital, Comsell.CZ s.r.o.

Ing. Libor Smital je majitelem společnosti Comsell.CZ a odborníkem v oblasti procesního poradenství, digitalizace procesů, ISC, projektového řízení či ESD poradenství. Působí zároveň i jako mediátor a kouč. Má za sebou působení ve společnostech Honeywell, LG Philips Displays a Mora. Mezi spokojené zákazníky jeho společnost počítá mnoho známých podnikových klientů z řad výrobních a automotive podniků či infrastruktury (Česká Zbrojovka, Siemens, Podravka, Tatra, Zetor, Zlín Precision a další).

 

Organizaci kurzu zajišťuje Ing. Helena Kordová, helena.kordova@econetof.cz, +420 734 654 404