Rozvoj dodavatele bez balastu

Anotace kurzu:

V kurzu se účastník dozví, co očekává firma od oddělení nákupu a nákupčího a jak mu v naplnění očekávání pomůže práce na rozvíjení dodavatelské základny a konkrétního dodavatele.

 

Termín kurzu:

Bude upřesněno – 16 hodin, třídenní školení

 

Cíl kurzu:

Cílem kurzu je, aby nákupčí uměl najít takového dodavatele, který mu kromě materiálu či služby přidá něco navíc a zaručí dlouhodobou spolupráci bez výpadků dodávek, překvapení z navýšení ceny a klidný spánek nerušený informacemi o kolapsu dodavatele.

Kurz je určen jak strategickým, tak taktickým nákupčím. Jak juniorním, tak seniorním nákupčím přinese ucelený pohled na metodiku rozvíjení dodavatelů. Kurz je doplněn praktickými zkušenostmi a radami.

Kurz mohou využít i pracovníci firem, kteří navazují či spolupracují s oddělením nákupu, protože jim umožní vhled do standardních nákupních postupů (doporučujeme především pro LEAN experty, prodejce, výrobáře a controlling).

 

Obsah kurzu:

·         Co očekává firma od oddělení nákupu (nákupčího).

·         Co všechno může dostat dobrý nákupčí ze spolupráce s dobře vedeným dodavatelem?

·         KPI nákupu a jejich využití pro hodnocení a rozvoj dodavatele.

·         Nákupní marketing. Kdo, co, odkud a jak zpracovává o dodavatelském trhu?

·         Dodavatelský audit – praktický přístup k auditu jako nástroji rozvíjení spolupráce. 

·         Nahlédnutí do oblasti kupních smluv. Kdy je dobré uzavírat smlouvu, jak dlouho to trvá, co by ve smlouvě mělo a nemělo být. Typická strategie při uzavírání   smluv.

·         Tipy, triky a případové studie během celého kurzu. 

 

Cena:

3 000 Kč bez DPH /osoba

 

V ceně zahrnuto:

·         Studijní materiály.

·         Audiozáznam z kurzu, dokumentace k obsahu vzdělávacího kurzu, prezenční listina a osvědčení o absolvování kurzu (v souladu s požadavky OPZ projektu).


Registrace na kurz:

Pro registraci na školení nás, prosím, kontaktujte či se registrujte zde 

Po registraci Vám zašleme další informace o organizaci kurzu.

 

Organizace kurzu:

Lektor: Ing. Libor Smital, Comsell.CZ s.r.o.

Ing. Libor Smital je majitelem společnosti Comsell.CZ a odborníkem v oblasti procesního poradenství, digitalizace procesů, ISC, projektového řízení či ESD poradenství. Působí zároveň i jako mediátor a kouč. Má za sebou působení ve společnostech Honeywell, LG Philips Displays a Mora. Mezi spokojené zákazníky jeho společnost počítá mnoho známých podnikových klientů z řad výrobních a automotive podniků či infrastruktury (Česká Zbrojovka, Siemens, Podravka, Tatra, Zetor, Zlín Precision a další).

Organizaci kurzu zajišťuje Ing. Helena Kordová, helena.kordova@econetof.cz, +420 734 654 404