Rozvoj dodavatele bez balastu

Anotace kurzu:

V kurzu se účastník dozví, co očekává firma od oddělení nákupu a nákupčího. Jak mu v naplnění očekávání pomůže rozvíjení dodavatelské základny a konkrétního dodavatele.

 

Termín kurzu:

16 hodin, třídenní školení

 

Cíl kurzu:

Cílem kurzu je, aby nákupčí uměl najít takového dodavatele, který mu kromě materiálu či služby přidá něco navíc. Dodavatele, který zaručí dlouhodobou spolupráci bez výpadků dodávek, překvapení z navýšení ceny a klidný spánek nerušený informacemi o kolapsu dodavatele.

Kurz je určen jak strategickým, tak taktickým nákupčím. Jak juniorním, tak seniorním nákupčím přinese ucelený pohled na metodiku rozvíjení dodavatelů. Kurz je doplněn praktickými zkušenostmi a radami.

Kurz mohou využít i pracovníci firem, kteří navazují či spolupracují s oddělením nákupu, protože jim umožní vhled do standardních nákupních postupů. Doporučujeme především pro LEAN experty, prodejce, výrobáře a controlling.

 

Obsah kurzu:

  • Co očekává firma od oddělení nákupu (nákupčího).
  • Co všechno může vytěžit dobrý nákupčí ze spolupráce s dobře vedeným dodavatelem?
  • KPI nákupu a jejich využití pro hodnocení a rozvoj dodavatele.
  • Nákupní marketing. Kdo, co, odkud a jak zpracovává o dodavatelském trhu?
  • Dodavatelský audit. Praktický přístup k auditu jako nástroji rozvíjení spolupráce.
  • Nahlédnutí do oblasti kupních smluv. Kdy je dobré uzavírat smlouvu, jak dlouho to trvá, co by ve smlouvě mělo a nemělo být. Typická strategie při uzavírání   smluv.
  • Tipy, triky a případové studie

 

Cena:

3 000 Kč bez DPH /osoba/kurz

 

V ceně zahrnuto:

  • Studijní materiály.
  • Audiozáznam z kurzu, dokumentace k obsahu vzdělávacího kurzu, prezenční listina a osvědčení o absolvování kurzu (v souladu s požadavky OPZ projektu).

 

Registrace na kurz:

Kontaktujte nás, prosím, na níže uvedeném e-mailu.

Po registraci Vám zašleme další informace o organizaci kurzu.

 

Organizace kurzu:

Lektor: Ing. Libor Smital, Comsell.CZ s.r.o.

Ing. Libor Smital je majitelem společnosti Comsell.CZ a odborníkem v oblasti procesního poradenství, digitalizace procesů, ISC, projektového řízení či ESD poradenství. Působí zároveň i jako mediátor a kouč. Má za sebou působení ve společnostech Honeywell, LG Philips Displays a Mora. Mezi spokojené zákazníky jeho společnost počítá mnoho známých podnikových klientů z řad výrobních a automotive podniků či infrastruktury (Česká Zbrojovka, Siemens, Podravka, Tatra, Zetor, Zlín Precision a další).

Organizaci kurzu zajišťuje Ing. Helena Kordová, helena.kordova@econetof.cz, +420 734 654 404