Středně pokročilý Excel

Anotace školení:

Dvoudenní kurz pro toho, kdo s Excelem trochu pracuje, ale potřebuje jít dál. Dva dny reálných příkladů, praktických ukázek a chytrých fíglů. Středně pokročilý kurz zahrnuje oblasti, které jsou denním chlebem pro administrativní personál, který v Excelu zpracovává data pro monitoring a reporting, stejně jako pro datové analytiky, kteří s daty pracují více do hloubky. Obsahuje znalosti, které se dnes berou jako klíčové pro práci s MS Excel a výrazně zvyšují hodnotu lidského kapitálu pracovníků.

Termíny školení:

26. – 27. 4. 2021 (dva dny po 6 hod) a 27. – 28. 5. 2021 (dva dny po 6 hod) 

Cíl školení:

Dvoudenní kurz cílí na navázání na znalosti základních funkcí MS Excel. Zahrnuje funkce pracující s podmínkou (IF, SUMIF, COUNTIF), SVYHLEDAT a další funkce organizace dat (grafy, kontingenční tabulky, podmíněné formátování).

Obsah školení:

·         Kontingenční tabulky

·         Grafy

·         Funkce SVYHLEDAT, SUMIFS, COUNTIFS, KDYŽ, IFS, XLOOKUP

·         Podmíněné formátování

·         Klávesové zkratky

·         a další

Cena:

2 600 Kč bez DPH /osoba (dvoudenní webinář)

V ceně zahrnuto:

·         Studijní materiály

·         Audiozáznam z webináře, dokumentace k obsahu vzdělávacího kurzu, prezenční listina a osvědčení o absolvování kurzu (v souladu s požadavky OPZ projektu)

Registrace na webinář

Registrace na webinář probíhá zde:

registrace na duben 2021 zde,

registrace na květen 2021 zde,

nebo nás kontaktujte.

Po registraci Vám zašleme další informace o organizaci kurzu.

Organizace webináře:

Školí: ExcelTown

Společnost působí na trhu od roku 2006. Školením Excel prošlo již přes deset tisíc klientů ze soukromé i podnikové sféry s mnoha pozitivními referencemi. Mezi spokojené zákazníky agentura počítá mnoho známých podnikových klientů ze sféry zdravotnictví (GSK, Johnson & Johnson,…), automotive (Škoda Auto, Pirelli,…), financí (Allianz, Česká pojišťovna, Generalli,…) nebo infrastruktury (Eon, Strabag, Metrostav,…) a další.

 

Organizaci kurzu zajišťuje Ing. Helena Kordová, helena.kordova@econetof.cz, +420 734 654 404